Potrebujete radu? zavolajte nám ešte dnes, možete zistiť viac na čísle:0949 765 874

Výkopové, búracie a stavebné práce


Radi by sme vám predstavili spoločnosť MoSy s.r.o. - profesionálnu firmu zameranú na výkopové, búracie a stavebné práce.

Sme tu, aby sme vám poskytli komplexné služby v týchto oblastiach, a zabezpečili vám vysoko kvalitné riešenia podporované naším moderným vozovým parkom.

Naša firma sa špecializuje na širokú škálu stavebných projektov. Či už potrebujete výkopové práce, búracie služby alebo komplexné stavebné riešenia, môžete sa spoľahnúť na naše skúsené a odborné tímy. Naša spoločnosť disponuje výkopovými strojmi vrátane JCB 1cx, mini traktorbágra a CAT 444 traktorbágra. Okrem toho sme vybavení aj búracími strojmi, vrátane DAF naťahovacieho nosiča kontajnerov s hydraulickou rukou Palifinger Epsylon.

Na našej webovej stránke nájdete ďalšie podrobnosti o parametroch a špecifikách našich služieb v príslušnej sekcií menu. Nech už ide o veľký stavebný projekt alebo menšiu úpravu, sme tu, aby sme vám poskytli presné informácie a pomohli vám s vašimi potrebami. Kontaktujte nás ešte dnes a dozviete sa viac o tom, ako vám môžeme pomôcť s vašimi projektmi.

Zemné práce
Stavba bazén